Zawody wędkarskie - czerwiec 2024

Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kościelec zostały zorganizowane na zbiorniku Modła 16 czerwca 2024 r. Wystartowało 9 trzyosobowych drużyn i  dwóch juniorów z naszego Koła. Pogoda taka trochę w kratkę - dominował przelotny deszczyk, ale było ciepło. Zawodnicy startowali w trzech sektorach. Ryba żerowała dobrze (dominował drobny leszcz i płotka) więc wyniki kilkukilogramowe były powszechne. Zawody przeprowadzono w kategorii drużynowej i indywidualnej. Drużynowo wygrała III drużyna z Kościelca (Zbigniew Straszewski, Mariusz Dzierzgwa) znacząco wzmocniona kol. Romanem Zdrojewskim z wynikiem 10 pkt. Drugie miejsce wywalczyła Elektrowni Adamów (Jolanta Malesza,Paweł Grzelak i Rafał Michalski) z wynikiem 11 pkt. na trzecim miejscu drużyna Energetyka (Włodzimierz Piotrowicz, Przemysław Kałużny i Michał Wojciechowski). Drużyny zostały nagrodzone pucharami. Indywidualnie Najlepszy wynik osiągnął kol. Mariusz Wróblewski ((KWB PAK Konin) - 7970pkt przed kol. Przemysławem Kałużnym (Energetyk) - 6360pkt i kol.Romanem Zdrojewskim Koło nr 6 z Koła) - 6230 pkt.Zwycięzcy oprócz nagród rzeczowych otrzymali Puchary Wójta . Na nagrody rzeczowe "załapali się" jeszcze kol. Marcin Cienkuszewski (Koło Konin Miasto) - 7950 pkt, kol.Patryk  Kożuchowski - 5800 pkt, kol.Paweł Grzelak (El. Adamów) - 5400 pkt, kol. Marcin Bartczak (Golina) - 6550pkt, kol. Marcin Wiśniewski (Kościelec) - 5720pkt i kol.Michał Anastaziak (Kościelec) - 4910 pkt. Zawody bardzo sprawnie i profesjonalnie poprowadziły dwie Panie - Magdalena Pałys i Agnieszka Straszewska - serdecznie dziękujemy. Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok