XXXI Mistrzostwa Koła

7 maja 2023r na starorzeczu Warty w Mariampolu odbyły się XXXI Mistrzostwa naszego Koła.Mimo fatalnej pogody - zimno i bardzo silny wiatr na starcie stanęło 16 zawodników. Ryba dostosowała się do aury i żerowała słabo, dominował drobny krąp i płotka.

W kategorii juniorów zwyciężył Szymon Sraszewski - 1010 pkt przed Jankiem Tomaszewskim - 920 pkt i Olkiem Wiśniewskim 815 pkt.

W kategorii open zwyciężył kol. Zbigniew Straszewski - 2335 pkt przed kol. Michałem Anastaziakiem - 1930 pkt i kol. Marcinem Wiśniewskim - 1420 pkt

Na medalistów  czekały puchary ufundowane przez Wójta Gminy, które wręczał Sekretarz Urzędu Pan Krzysztof Nawrocki, oraz nagrody rzeczowe. Na wszystkich czekał pożywny posiłek.

Przed zaodami posprzątaliśmy teren rywalizacji. Śmieci było dużo i wstyd powiedzieć ale dominowały typowo wędkarskie. Trochę wsyd.